Atrakcje dla uczestników
XIV Kongresu

Aby umilić Państwu pobyt na Kongresie Ochrony Informacji Niejawnych, Biznesowych i Danych Osobowych, dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy kilka atrakcji.

Podczas uroczystej gali przyznamy tytuły „Lidera Ochrony Informacji Niejawnych, Biznesowych i Danych Osobowych” wraz z szablą oficerską, a także wręczymy „Pierścienie Patrioty” osobom, które pielęgnują i propagują wartości patriotyczne i postawy obywatelskie. „Pierścień” nie jest nagrodą, jest natomiast symbolem przynależności do elitarnej grupy ludzi, będących stale w gotowości służyć Ojczyźnie.

Chcemy także pokazać Państwu piękno Beskidu Żywieckiego, dlatego serdecznie zapraszamy na wycieczkę do Żywca wraz ze zwiedzaniem Muzeum Browaru Żywieckiego.

13 czerwca

Uroczysta Gala wręczenia „Pierścieni Patrioty”

Idea honorowania „Pierścieniem Patrioty” narodziła się w 2016r. z inicjatywy Stowarzyszenia Wspierania Bezpieczeństwa Narodowego (SWBN). „Pierścień” nie jest nagrodą, jest natomiast symbolem przynależności do elitarnej grupy ludzi, będących stale w gotowości służyć Ojczyźnie. Tym unikatowym sygnetem SWBN zapoczątkował nową formę wyróżnień osób, które w sposób znaczący przyczyniły się do propagowania patriotyzmu, polskości i mają wpływ na bezpieczeństwo naszej Ojczyzny.

Uhonorowanie tytułem „Lider Ochrony Informacji Niejawnych, Biznesowych i Danych Osobowych” oraz wręczenie „Szabli Oficerskich”

Wyróżnienie dla osób oraz pionów ochrony informacji niejawnych i danych osobowych, które w sposób szczególny działają na rzecz ochrony informacji niejawnych. Przyznawane są w dowód uznania i szacunku za propagowanie zasad ochrony informacji, danych osobowych i bezpieczeństwa narodowego.

Występ Żeńskiej Orkiestry Salonowej Polskiej Grupy Górniczej

Wieczorną Galę uświetni występ Żeńskiej Orkiestry Salonowej PGG pod batutą wyjątkowego dyrygenta, Grzegorza Mierzwińskiego.

14 czerwca

Wycieczka do Muzeum Browaru w Żywcu

Zwiedzanie jednego z największych i najnowocześniejszych browarów w Polsce, zlokalizowanego w dawnych piwnicach leżakowych browaru. Zwiedzający mają możliwość poznania historii i rozwoju browaru i marki Żywiec. Muzeum Browaru jest jednym z obiektów Szlaku Zabytków Techniki Województwa Śląskiego wyróżnionym tytułem Gwiazdy Techniki. Od 2010 r. jest tzw. punktem kotwicznym Europejskiego Szlaku Dziedzictwa Przemysłowego. Zwiedzanie zakończy się degustacją piwa lub napoju owocowego.

13 i 14 czerwca

DJ Riki - wieczory z muzyką

DJ Riki umili kongresowe wieczory zabawiając uczestników i serwując muzykę.